UAB EVADINAMIKA – stabiliai ir patikimai dirbanti įmonė, užsiimanti mažmenine prekyba ir teikianti aukštos kokybės paslaugas.

Įmonė įkurta 2007 metais. Pagrindinė veikla – prekyba naujomis atsarginėmis automobilių detalėmis, aksesuarais. Tiesiogiai dirbame su daugiau nei 50 gamintojų ir tiekėjų. Savo klientams siūlome daugiau nei 200000 skirtingų detalių asortimentą.
Nuo 2014 m. papildomai pradėjome domėtis sveikata, sveika gyvensena. Prekiaujame LEKI šiaurietiškomis lazdomis bei teikiame paslaugą – šiaurietiško ėjimo instruktažus.

Nuo 2018 m. bendradarbiaujame su kompanija AMWAY ir padedame įsigyti klientams:
– amerikietiško NUTRILITE™ prekinio ženklo, kuris yra Nr.1 pasaulyje pagal vitaminų ir mineralų pardavimus, maisto papildus, produktus aktyviam gyvenimo būdui;
– XS energetinius gėrimus ir mineralinį vandenį;
– šiuolaikinius produktus kiekvieniems namams – oro ir vandens valymo sistemas.

Pas mus galite užsisakyti bodykey by NUTRILITE™ svorio kontrolės programą ir NUTRILITE™ DETOX organizmo valymo programą.
.

Vizija

Esminėmis vertybėmis grindžiamu mūsų darbu siekiame būti naudingi kiekvienam klientui ir pateikti jam efektyviausią, kokybiškiausią ir greičiausią sprendimą.

Misija

Komandinis darbas paremtas pasitikėjimu, padaugintas iš patirties ir entuziazmo sukuria komfortą ir patogumą JUMS.

Vertybės

  • PROFESIONALUMAS. Dirbame profesionaliai, patikimai, teikiame lanksčius sprendimus, atsižvelgdami į klientų poreikius bei lūkesčius.
  • DINAMIŠKUMAS. Nuolat mokomės, tobulėjame, priimame naujoves ir pokyčius.
  • KOMANDINIS DARBAS. Dalykiškai ir efektyviai dirbame komandoje. Siekiame kiekvieno darbuotojo kokybiško darbo.
  • ATSAKOMYBĖ. Esame atsakingi sau ir visuomenei. Nežadame savo klientams to, ko negalime ištesėti.
Close Menu