Oro jonizatorius- kompaktiškas, efektyvus, patrauklaus dizaino prietaisas. Svarbiausia jo funkcija- oro išvalymas ir praturtinimas neigiamais deguonies aerojonais.

Neigiami deguonies aerojonai. Žmogus kasdien įkvepia apie 12 kubinių metrų oro. Nuo to, kokiu oru kvėpuojame, priklauso ir mūsų kasdienė savijauta. Mes žymiai geriau jaučiamės prie jūros, miške, kalnuose, kur oras turtingas neigiamais deguonies aerojonais.

Neigiamų deguonies aerojonų koncentracija viename kubiniame centimetre:

Kriokliai – 95,000- 450,000

Kalnai, pakrantės, miškai – 50,000-100,000

Pievos – 5,000- 50,000

Miestai – 100-2,000

Gyvenamosios patalpos, ofisai – 40-100

Neigiami deguonies aerojonai- tai deguonies jonai, turintys neigiamą krūvį. NOrmaliam žmogaus ar gyvūno organizmo funkcionavimui būtina, kad ore kartu su paprastomis deguonies molekulėmis būtų ir neigiamą krūvį turinčių deguonies jonų.

Bet kokios ligos pradžia yra medžiagų apykaitos organizmo ląstelėse sutrikimas, kuris atsiranda dėl ląstelių neigiamo krūvio sumažėjimo. Sumažėjus eritrocitų neigiamam krūviui ( kai įkvepiame, ore trūksta neigiamų aerojonų), sutrinka medžiagų apykaita, kraujas tirštėja, t.y. susidaro sąlygos įvairiems susirgimams. Neigiamą ląstelių krūvį galima atstatyti įkvepiant oro, kuriame yra optimalus neigiamų deguonies aerojonų kiekis. Įkvėpti neigiami deguonies aerojonai per plaučius patenka į kraują ir yra išnešiojami į ląsteles, audinius ir organus ir taip normalizuojama medžiagų apykaita.

rekomenduojamas oro jonizatorius dezinfekuoja patalpų orą, išvalo jį nuo dulkių, įvairių alergenų, grybelių, žiedadulkių, naminių gyvūnų pleiskanų, tabako dūmų, sumažina radioaktyvaus radono skilimo produktų  poveikį, praturtina orą neigiamais aerojonais. Oras patalpoje tampa šviežias, kaip „po lietaus“, atsiranda lengvumo pojūtis, dingsta nuovargis, mieguistumas. Eritrocitai aprūpina organizmo ląsteles neigiamais deguonies jonais, aktyvinama medžiagų apykaita. 

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad tokia aerojoninė praktika stiprina organizmo imuninę sistemą, sudaro palankas sąlygas gydyti bronchinę astmą, chronišką bronchitą, alerginius susirgimus, sinusitą, laringitą, hipertoniją., migreną, nemigą, kt.


Oro jonizatorius XJ 210
59.00 €

Oro jonizatorius iVentus 210 ypač patogus naudotis nes prietaiso korpuse įmontuotas elektrinio lizdo kištukas leidžia prietaisą laikyti prie pat sienos, todėl jis neužima daug vietos. Skirtas 20 kv. patalpai. Prietaisas turi papildomą silpną UV funkciją.
Mūsų rekomenduojamas oro jonizatorius Ventus dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius, žiedadulkes, virusus, naminių gyvūnų pleiskanas ir pūkus, tabako dūmus bei nemalonius kvapus. Be to, jis praturtina orą, neigiamais deguonies aerojonais.

Oro jonizatorius XJ 2100
89.00 €

Oro jonizatorius  XJ 2100  skirtas daugiau nei 30kv.  patalpoms  taip pat  turi jungtį skirtą automobiliams. Prietaisas turi papildomą silpną UV funkciją.
Mūsų rekomenduojamas oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius, žiedadulkes, virusus, naminių gyvūnų pleiskanas ir pūkus, tabako dūmus bei nemalonius kvapus. Be to, jis praturtina orą, neigiamais deguonies aerojonais.

Oro jonizatorius XJ 3500
169.00 €

Oro jonizatorius  XJ 3500  skirtas didesnėms nei 60kv. m. patalpoms. Prietaisas turi papildomą silpną UV funkciją.
Mūsų rekomenduojamas oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius, žiedadulkes, virusus, naminių gyvūnų pleiskanas ir pūkus, tabako dūmus bei nemalonius kvapus. Be to, jis praturtina orą, neigiamais deguonies aerojonais.
Close Menu